Категорії

Бренди

КОНТАКТИ

Додаткову інформацію щодо замовлення,методу оплати і доставки продукції можна отримати за телефоном (032)243-53-53

Пошук

Прапор Великобританії

Прапор виготовляється методом двохстороннього термо-сублімаційного друку на спеціальному полотні для прапорів- прапорна сітка (поліестер 100%) Кольори насичені яскраві. Фарби стійкі до впливів зовнішнього середовища. Не вицвітають. Прапори  можна прати, вибілювати із застосуванням хімічних засобів.

Пропорції прапора 1:2

Детальніше


321грн

Велика Британія використовує як національний прапор королівський штандарт (названий Union Flag чи Union Jack). Правильні пропорції — 1:2. Версія, що застосовується британскою армією, має пропорції 3:5. Назва «Юніон Джек» походить від англійської назви гюйс — прапору, піднятому на військових кораблях. Прапор Великої Британії починає свою історію з 1603 року, коли король Шотландії Яків VI успадкував престол Англії та став англійським королем під іменем Яків I. При цьому союз між Англією та Шотландією носив характер особистої унії, і вони залишалися незалежними державами. 12 квітня 1606 року затверджено новий прапор союзних держав: на шотландське знамено святого Андрія (білий косий хрест на синьому фоні) накладено англійський прапор святого Георга (червоний хрест на білому фоні).Спершу прапор використовувався тільки на морі як військовими, так і торговельними кораблями обох країн. 5 травня 1634 року його було предписано використовувати тільки військовим судам у якості гюйсу, у той час як торгівельні кораблі повинні були піднімати прапори Святого Георга (англійські) та святого Андрія (шотландські). При цьому наземні частини продовжували використовувати прапори своїх країн. У Шотландії був ще розповсюджений варіант національного прапору, у якому білий хрест святого Андрія розміщувався вище червоного англійського хреста. Після прийняття у 1707 році Акту про Унію, об'єднання обох королівств у єдине Королівство Великої Британії, об'єднане знамено стало прапором нової держави. У 1801 році з прийняттям Акту про об'єднання Великої Британії та Ірландії було утворено Об'єднане королівство Великої Британії та Ірландії. До прапора додано символ Ірландії — хрест святого Патрика. При цьому білий шотландський та червоний ірландський хрест перетинаються відповідним чином. У такому вигляді прапор Великобританії й дійшов до наших днів. Слід відзначити, що синій колір сучасного шотландського прапору світліший синього кольору, який використовується в «Юніон Джеку»(прапора Великої Британії.


Рекомендуємо замовляти два комплекти прапорів. Своєчасне прання та ремонт значно продовжує термін використання прапору.


Якщо Вам потрібний прапор індивідуального дизайну та розміру зверніться до виробника www.lakor.com.ua в розділ Прапори - Прапори країн світу. 

Адреса:

ПП "Лакор"

Липинського,58
м. Львів, 79024

E-mail:  lakor@lakor.com.ua
Телефон:
(032) 243-53-53
 Графік роботи офісу: 
понеділок-п'ятниця: 9.00-18.00 
субота: за домовленістю;
неділя: вихідний
Факс: (032) 242-45-44

*Методом сольвентного та екосольвентого друку прапори не виготовляємо та не рекомедуємо.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

НОВИНИ

Кошик  

(пусто)

Новинки

На даний час новинок немаєЗНИЖКИ

Всі знижки →

Реклама