Категорії

Бренди

КОНТАКТИ

Додаткову інформацію щодо замовлення,методу оплати і доставки продукції можна отримати за телефоном (032)243-53-53

Пошук

Прапор Великобританії

Прапор виготовляється методом двохстороннього термо-сублімаційного друку на спеціальному полотні для прапорів- прапорна сітка (поліестер 100%) Кольори насичені яскраві. Фарби стійкі до впливів зовнішнього середовища. Не вицвітають. Прапори  можна прати, вибілювати із застосуванням хімічних засобів.

Пропорції прапора 1:2

Ми переїхали!!!

Купити товар ви можете тут

Детальніше


0грн

Велика Британія використовує як національний прапор королівський штандарт (названий Union Flag чи Union Jack). Правильні пропорції — 1:2. Версія, що застосовується британскою армією, має пропорції 3:5. Назва «Юніон Джек» походить від англійської назви гюйс — прапору, піднятому на військових кораблях. Прапор Великої Британії починає свою історію з 1603 року, коли король Шотландії Яків VI успадкував престол Англії та став англійським королем під іменем Яків I. При цьому союз між Англією та Шотландією носив характер особистої унії, і вони залишалися незалежними державами. 12 квітня 1606 року затверджено новий прапор союзних держав: на шотландське знамено святого Андрія (білий косий хрест на синьому фоні) накладено англійський прапор святого Георга (червоний хрест на білому фоні).Спершу прапор використовувався тільки на морі як військовими, так і торговельними кораблями обох країн. 5 травня 1634 року його було предписано використовувати тільки військовим судам у якості гюйсу, у той час як торгівельні кораблі повинні були піднімати прапори Святого Георга (англійські) та святого Андрія (шотландські). При цьому наземні частини продовжували використовувати прапори своїх країн. У Шотландії був ще розповсюджений варіант національного прапору, у якому білий хрест святого Андрія розміщувався вище червоного англійського хреста. Після прийняття у 1707 році Акту про Унію, об'єднання обох королівств у єдине Королівство Великої Британії, об'єднане знамено стало прапором нової держави. У 1801 році з прийняттям Акту про об'єднання Великої Британії та Ірландії було утворено Об'єднане королівство Великої Британії та Ірландії. До прапора додано символ Ірландії — хрест святого Патрика. При цьому білий шотландський та червоний ірландський хрест перетинаються відповідним чином. У такому вигляді прапор Великобританії й дійшов до наших днів. Слід відзначити, що синій колір сучасного шотландського прапору світліший синього кольору, який використовується в «Юніон Джеку»(прапора Великої Британії.


Рекомендуємо замовляти два комплекти прапорів. Своєчасне прання та ремонт значно продовжує термін використання прапору.


Якщо Вам потрібний прапор індивідуального дизайну та розміру зверніться до виробника www.lakor.com.ua в розділ Прапори - Прапори країн світу. 

Адреса:

ПП "Лакор"

Липинського,58
м. Львів, 79024

E-mail:  lakor@lakor.com.ua
Телефон:
(032) 243-53-53
 Графік роботи офісу: 
понеділок-п'ятниця: 9.00-18.00 
субота: за домовленістю;
неділя: вихідний
Факс: (032) 242-45-44

*Методом сольвентного та екосольвентого друку прапори не виготовляємо та не рекомедуємо.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Кошик  

(пусто)

Реклама